Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Chytrá půjčka, chytrá nebankovní půjčka

Jste podnikatel, kdy Vám na tento měsíc nevyšly peníze k tomu, abyste zaplatil nájemné Vašich prostor potřebných k chodu firmy? Proto hledáte vhodnou finanční pomoc na trhu od společností, které nabízejí půjčku? Sice znáte mnoho společností, které východisko z této situace nabízejí, ale nemůžete si vybrat z důvodu velikého počtu těchto společností?

Půjčka pro živnostníky, půjčka pro podnikatele, půjčka pro OSVČ, půjčka pro firmy

Neboť víte, že každý společnost nabízí něco jiné a je těžké mezi nimi najít tu pravou, která zcela najde řešení pro Váš problém? Proto se Vám dovolujeme představit - jsme společností, která se pohybuje na trhu s penězi již několik let, kdy během této doby jsme získali potřebné zkušenosti k tomu, abychom sjednávali pro své klienty ideální řešení?

Jak funguje online půjčka pro podnikatele

Na jakém principu fungujeme? Naše společnost funguje na tom, že se nám hlavně jedná o spokojenost našich klientů s tím, že ale musí splnit určité podmínky k tomu, abychom jim mohli poskytnout řešení.

Jaké podmínky máme a jaké řešení poskytujeme přímo právě Vám v souvislosti půjčky ke splacení nájemného? Naše společnost poskytuje podnikatelské půjčky ve výši od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy půjčení této sumy dochází až po splnění určitých podmínek. Jaké tyto podmínky jsou? V prvé řadě nám musíte prokázat svou osobu, což se nejčastěji provádí pomocí doložení občanského průkazu. Současně s tím máme ještě další dvě podmínky, které říkají, že nesmíte být v exekučním řízení a nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad.

Co to pro Vás znamená? To znamená, že pokud Vaše dlužné částky Vás dostaly až do exekučního řízení, tak Vám poskytneme půjčku až po vyplacení závazku věřitelům. Jestliže máte napsané trvalé bydliště na městském úřadu, tak se to týká zejména osob, které bydlí v nemovitosti, kde majitel této nemovitosti nesouhlasí s přihlášením osoby k trvalému pobytu.

Jestliže Vaše dluhy přerostly a Vy jste se rozhodl pro insolvenční řízení, kdy zdárně toto řízení dokončíte, tak Vám můžeme nabídnout půjčku po insolvenci až 50.000 Kč za předpokladu, že Váš prokazatelný příjem dosahuje 12.000 Kč. Co prokazatelný příjem znamená? To znamená, že nám nějakým způsobem (u Vás to bude z podnikání) musíte doložit, odkud pochází Váš příjem. Současně s tím platí i dvě podmínky - nesmět být v exekuci a nemít napsané trvalé bydliště na městském úřadu.

Rychlé nebankovní půjčky pro OSVČ

Z hlediska podnikatelských půjček to je vše, naše společnost nabízí, ale i spotřebitelské půjčky, které se pouze liší v hodnotě půjčené částky - 300.000 Kč, kde opět je nutné prokázat příjem, "nebydlet" na městském úřadu a nebýt v exekuci.

Veškeré námi poskytované půjčky pocházejí z bankovního i nebankovního sektoru, kdy při jejich sjednávání pohlížíme na Vaši žádost individuálně a snažíme se najít pro Vás ideální řešení.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.